98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

question_answer فاکتورهاي مهم در انتخاب درب ورودي

درب ورودي علاوه بر زيبا بودن، بايد کاربردي هم باشد. انواع مختلفي از

درب ورودي حياط، ساختمان يا آپارتمان وجود دارد که بهتر است قبل از انتخاب، اطلاعات کافي در مورد جنس و کاربرد آن‌ها داشته باشيد. در اين نوشته به بررسي انواع درب ورودي و چگونگي انتخاب درب مناسب مي‌پردازيم.


فاکتورهاي مهم در انتخاب درب ورودي

    سبک خانه

بهتر است انتخاب درب ورودي با توجه به سبکي که در ساخت ساختمان به کار رفته، انتخاب شود تا با نماي ساختمان هماهنگي داشته باشد.

    ابعاد درب

يکي از مهم‌ترين عوامل در انتخاب درب ورودي منزل ابعاد آن است. هر چقدر طول و عرض درب‌ ورودي آپارتمان با هم متناسب‌تر و همچنين ارتفاع آن بيشتر باشد، زيباتر است.

    جنس درب

قبل از انتخاب درب، جنس درب‌ها و مشخصات آن‌ها مانند استحکام، مقاومت، عايق بودن و… را بشناسيد و دقت کنيد که براي چه فضايي قرار است استفاده شوند. به طور مثال براي درب حياط،

درب ورودي ساختمان،

درب لابي و يا

درب ورودي آپارتمان. انتخاب چوب بادوام بسيار حائز اهميت است، چرا که اين نوع درب‌ها همواره در معرض نور خورشيد و رطوبت هوا قرار دارند.

    رنگ درب

انتخاب رنگ براي درب بهتر است متناسب با سبک و دکوراسيون خانه باشد. همچنين به نوع و مقاومت رنگ دقت کنيد، زيرا درب‌ ورودي منزل بيشتر از درب‌هاي داخلي در معرض رطوبت و نور خورشيد است. در صورتي که رنگ نگهدارنده مناسبي نداشته باشد، نور آفتاب و رطوبت به سرعت باعث پوسيدگي درب خواهند شد.

کلمات کلیدی: درب ,ورودي ,رنگ ,ساختمان ,آپارتمان ,جنس ,درب ورودي ,انتخاب درب ,در انتخاب ,بهتر است ,فاکتورهاي مهم ,در انتخاب درب ,انتخاب درب ورودي

clear_all آخرین مطالب این وبلاگ

clear_all آخرین ارسال ها

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)